Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0