Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0