Titles you rated
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5