Movies
Ratings
216
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
PersepolisRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Alex StrangeloveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Louis C.K.: HilariousRated ★ 5.0
Louis C.K. 2017Rated ★ 4.0
Louis C.K.: Chewed UpRated ★ 5.0
Louis C.K.: Live at the Beacon TheaterRated ★ 5.0