Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0