Movies
Ratings
51
The IntouchablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0