Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0