Movies
Ratings
30
Joint Security AreaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5- ChaosRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.0