Movies
Ratings
239
Blade IIRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.5