Movies
Ratings
145
I, RobotRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5