Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The New MutantsRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
FilthRated ★ 3.0