Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 1.0
MidwayRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The SilenceRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 4.0