Series
Ratings
124
Romance in the RainRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0