Movies
Ratings
924
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5- The Way of the Househusband The MovieRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 2.5