Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0- The Hour Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0