Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0