Movies
Ratings
215
Horrible BossesRated ★ 2.5
SnatchRated ★ 4.5
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 1.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
KopsRated ★ 4.5
War DogsRated ★ 3.5
Maggie Simpson in The Longest DaycareRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
American History XRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0