Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0