Movies
Ratings
112
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0