Titles you rated
AjinRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0