Titles you rated
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0