Titles you rated
MulanRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5