Titles you rated
TransformersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0