Titles you rated
Rough NightRated ★ 5.0
Look Who's TalkingRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0