Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0