Series
Ratings
35- Eyes of DawnRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0