Movies
Ratings
334
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
The Nut JobRated ★ 4.5