Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
The Prince & MeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.0
You've Got MailRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 0.5
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
HitchRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 0.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.0