Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
RampantRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
RushRated ★ 3.5