Titles you rated
Empire of GoldRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0