Movies
Ratings
225
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0- She s On DutyRated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 1.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5