Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
MarsRated ★ 4.0