Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 5.0
FilthRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
April 9thRated ★ 2.5
Land of MineRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
DownfallRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
No Money, No FutureRated ★ 5.0
Michael H - Profession: DirectorRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The Empire of ShameRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0