Series
Ratings
30
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0