Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.5- I KILL URated ★ 3.5
- The Catstody WarRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.5
Cinderella ClosetRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Romantic KillerRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
My DemonRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- すいかRated ★ 4.5
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.0