Series
Ratings
89
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0