Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0