Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0