Titles you rated
The BeekeeperRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5