Movies
Ratings
507
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Chico & RitaRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5- ChangeRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
The Man Next DoorRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Au Revoir, UFORated ★ 4.0