Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 1.0