Series
Ratings
19
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5