Series
Ratings
106
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wild BabiesRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
My NameRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5