Titles you rated
Fashion 70'sRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5