Titles you rated
PrometheusRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0