Series
Ratings
336
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.0- The Circle Season 6Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
BodiesRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5