Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.5- My FatherRated ★ 3.5