Series
Ratings
262
BridgertonRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Wakako zake Season 5Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0