Movies
Ratings
22
The President's Last BangRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0