Movies
Ratings
97
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0